Останні відгуки

  • Загальне враження:сподобався цей фільм, всі його частини, правда книжка цікавіше, детальніша_ в фільмі багато чого вирізали)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:атмосферний заклад, стильний)можна гарно провести час з подругами чи коханою людино за чашечкою смачної кави)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:замовляли суші, довга доставка..роли..таке враження, що стояли пів дня , і не дуже свіжі, ціни...
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:смачна кухня, свіжа випічна, ароматна кава, ціни помірні, вічливий персонал)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:великий вибір вин-на лбий смак і кишеню, привітний персонал, завжди допоможе в виборі)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:дуже гарно всередині-ткий вибір вина великий, що аж очі розбігаються-на любий смак)кваліфіковані продавці, які розуміються в сортах вин)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:непогана кафешка, смачна кава, десертики, ціни середні, привітний персонал)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:обожнюю цю акторку, з нею всі фільми - шикарні)весь зал сміявся) дійсно класний фільм
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:великий вибір всяких смаколиків,  дууже смачні цукерки, можна на подарунок брати, коктейлі смачні)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:великий вибір меду, липовий дуже смачний і  карпатський)ціни помірні) також є річні речі для пасічників)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:досить непоганий заклад, кухня смачна -українська) ціни середні, гарна локація)
    більше 7 років тому
  • Дуже класний магазин! Великий асортимент( парфумерія, косметика, аксесуари)!!!Привітні продавці!
    більше 7 років тому